pływanie kajakiem

Great things in business are never done by one person. They’re done by a team of people.

 

Damian Kołek

CEO Easy Project 

d.kolek@easy-project.pl

tel.: +48 61 415 13 20 

Absolwent Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej.

Miłośnik dwóch najpiękniejszych rzeczy na świecie zgodnie ze stwierdzeniem Honoré de Balzac - koni w galopie i fregaty pod pełnymi żaglami. Pasjonat żeglarstwa oraz jazdy konnej w szczególności skoków przez przeszkody.

Roman Lis 

architekt IARP / CEO Easy Project

 

r.lis@easy-project.pl

tel.: +48 61 415 13 20 

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej oraz studiów podyplomowych 
w zakresie gospodarki nieruchomościami
na Politechnice Wrocławskiej.

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej
W wolnym czasie zapalony długodystansowy cyklista, a od niedawna – żeglarz.

Marek Pisanko

CEO Easy Project 

m.pisanko@easy-project.pl

tel.: +48 61 415 13 20 

Absolwent Politechniki Poznańskiej Wydziału Architektury Budownictwa i Inżynierii Środowiska oraz Wydziału Budowy Maszyn i Zarządzania.
Od najmłodszych lat pasjonat wody, propagator oraz "poszukiwacz morskich ciekawostek" najchętniej na żaglach i z wędką.

Agnieszka Pisanko
kierownik biura zarządu

a.pisanko@easy-project.pl

tel.: +48 61 415 13 20 

Iwona Ratajczyk
architekt IARP

kierownik biura projektowego

i.ratajczyk@easy-project.pl

tel.: +48 61 415 13 21
tel.: +48 730 499 199

Sylwia Kruger 
architekt IARP

koordynator budów

s.kruger@easy-project.pl

Klaudia Korecińska
architekt

koordynator budów

k.korecinska@easy-project.pl

tel.: +48 61 415 13 21

tel.: +48 730 499 488

Monika Dolata

architekt / architekt wnętrz 

m.dolata@easy-project.pl

tel.: +48 61 415 13 21
tel.: +48 730 499 477

Joanna Czyżniejewska
architekt / architekt wnętrz 

j.czyzniejewska@easy-project.pl

tel.: +48 61 415 13 22

Patrycja Krzykawska 
architekt

p.krzykawska@easy-project.pl

tel.: +48 61 415 13 22
tel.: +48 799 150 900

Piotr Kusz

architekt

p.kusz@easy-project.pl

tel.: +48 61 415 13 22

Wojtek Haremza
konstruktor

inspektor nadzoru inwestorskiego 

konstrukcja@easy-project.pl

tel.: +48 61 415 13 23

Józef Murzyniak
konstruktor 

konstrukcja@easy-project.pl

tel.: +48 61 415 13 23

Krzysztof Węglewski
konstruktor 

konstrukcja@easy-project.pl

tel.: +48 61 415 13 23

Adam Nowicki
konstruktor / kierownik budowy 

konstrukcja@easy-project.pl

tel.: +48 61 415 13 23